Diese Stellenanzeige ist nicht mehr aktiv, daher ist eine Bewerbung darauf nicht mehr möglich.
Weitere Stellenangebote finden Sie in unserem Stellenportal
Head
Wir stellen ein:
Stolarz (m/w/d)
  • Ort Luhe-Wildenau
  • Anstellungsart Vollzeit
  • Vertragsart Unbefristet
  • Gehalt 13,00 € - 16,00 € pro Stunde
  • Referenz-Id 1083-3
Możliwy 4-dniowy tydzień pracy
im Raum Luhe-Wildenau

To my

Usługi personalne od 2000 roku w Heidenheim i Dillingen.

"Niezawodny, uczciwy, konsekwentny" nie są dla nas pustymi słowami, lecz warunkami ramowymi dla partnerskiego i osobistego serwisu personalnego, który prowadzi do zadowolenia naszych klientów i pracowników.

Zgodnie z naszą zasadą, zawsze pracujemy w partnerstwie z naszymi pracownikami i klientami i dążymy do długoterminowej współpracy.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy jak najszybciej następującej osoby

Stolarz (m/w/d) - do budowy okien

na miejscu w Luhe-Wildenau

Co oferujemy Państwu

  • Wynagrodzenie powyżej standardowej stawki między 13,00 do 16€ brutto za godzine w zależności od kwalifikacji
  • Wypłata świadczeń socjalnych, a także świadczeń kapitałotwórczych, świadczeń świątecznych i urlopowych
  • Terminowe i regularne płatności
  • Kompleksowe wsparcie w miejscu pracy i w oddziale
  • Aktywne wsparcie i pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Pracodawca dobrze usytuowany technicznie i organizacyjnie, posiadający niezbędne kompetencje

    Dodatkowo będziesz miał do dyspozycji osobistą osobę kontaktową w oddziale

Twoje zadania u naszego klienta

  • Produkcja okien drewnianych i drewniano-aluminiowych oraz drewnianych drzwi wejściowych
  • Pewna obsługa powszechnie stosowanych maszyn do obróbki drewna
  • Elastyczne zaangażowanie w cały proces produkcji

Co przynosisz ze sobą

  • Szkolenie w zakresie stolarstwa lub pokrewne szkolenie zawodowe
  • Kilka lat doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie w budowie okien
  • Świadomość niezawodności i jakości
  • Samodzielna metoda pracy, sprawność manualna
  • Chęć uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy + Auto

Jeśli odnajdujesz się na powyższym stanowisku, to czekamy na Twoją aplikację.

"Aplikuj teraz" lub wyślij do nas e-mail na adres: info@pp-sued.de.

Czy ma pan jakieś pytania?

Zadzwoń do nas pod numer +497321 - 93170.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00.

Szczegóły dotyczące pracy

Początek pracy:
natychmiast

Miejsce pracy:
92706 Luhe-Wildenau

Zawód:

Rodzaj umowy:
Stanowisko stałe

Zarobki:
w zależności od kwalifikacji między 13,00 - 16,00 Euro brutto plus opłacone zakwaterowanie i dodatek we wysokosci 18 € netto.

BENEFITS
  • Arbeitskleidung
  • Abschläge/Zuschläge
  • Provision/Prämien
  • Unterkunftsmöglichkeiten
  • Urlaubsgeld
  • Weihnachtsgeld